Юридичні послуги в сфері нерухомості

Через складність питань з нерухомістю часто необхідна допомога юриста, який повинен володіти великими знаннями і досвідом.

Нерухомість — одна з основних і в той же час найбільш важливих складових частин практики юридичної компанії «АЛЬВА ПРАЙВЕСІ» в Києві. Цією адвокатською фірмою юридичні послуги щодо нерухомості надаються з урахуванням всіх цивільно-правових аспектів інвестиційного процесу і торгівлі нерухомим майном.

Послуги юридичної компанії

Юридична допомога включає професійні консультації по покупці і продажу нерухомості, від вивчення правового статусу нерухомості, переговорів щодо умов покупки або продажу нерухомості до підготовки або надання висновків щодо проектів договорів в цій області.

Здійснюється також разове і комплексне обслуговування від початку справи до його остаточного завершення. Надаються послуги приватним особам, компаніям, житловим товариствам і забудовникам.

Юридичні послуги в області нерухомості включають:

  • юридичні консультації;
  • складання договорів та інших правових документів;
  • участь в переговорах при укладанні договорів і угод купівлі-продажу будинків і квартир, а також комерційної нерухомості;
  • представництво в цивільних процесах в судах загальної юрисдикції та в адміністративних процесах, як в загальнодержавних, так і в місцевих адміністративних органах.

Обслуговування юристами в сфері нерухомості

Юристи адвокатського об’єднання «Альва Прайвесі» стежать за змінами і проектами змін у законодавстві про нерухомість, а також актуальною судовою практикою.

Завдяки багаторічній практиці та накопиченому досвіду клієнтам пропонується широкий спектр послуг, що надаються юристами з великими знаннями в області будівництва, земельного права, нерухомості та юридичного супроводу інвестиційних процесів. Під час надання цих послуг адвокати постійно співпрацюють з нотаріусами, експертами-оцінювачами, агентами з нерухомості.

Адвокати займаються підготовкою, узгодженням та укладенням всіх договорів, зокрема попередніх і основних договорів щодо інвестування, а також договорів купівлі-продажу нерухомості. Під час такого обслуговування проводяться постійні консультації клієнтів, перевірки, аудит.

Багаторічний досвід, старанність і постійне вдосконалення у світлі мінливих правових норм дозволяє юристам адвокатського об’єднання «АЛЬВА ПРАЙВЕСІ» надавати високоякісні послуги в сфері нерухомості.

If you enjoyed this post, make sure you
Subscribe to my RSS feed!

Leave a Reply