Супровід угод з нерухомості

Завданням ріелтерських компаній є пропозиція Вам купити або продати свою нерухомість, а наше завдання — допомогти Вам здійснити операцію з нерухомістю з мінімальними ризиками для Вас.

Якщо Ви хочете бути впевненим в правомірності укладення угоди і отримати гарантії відсутності ризику заперечування в подальшому реалізованої угоди, без допомоги кваліфікованих юристів не обійтися. Це вже стало всесвітньою практикою, жодна угода з нерухомістю не обходиться без юридичної підтримки фахівців.

Якщо Ви збираєтеся купити нерухомість (новобудову, міську нерухомість або заміський будинок) ми: проконсультуємо Вас з питань проведення операції купівлі-продажу об’єкта нерухомостіпроаналізуємо надані продавцем документи (правовстановлюючі та інші), пов’язані з об’єктом придбання об’єктом нерухомості, на відповідність вимогам законупроведемо перевірку об’єкта на відсутність арештів, обмежень, заборонпроведемо перевірку повноважень продавцяпроведемо переговори з агентами і контрагентами по угодіскладемо і / або узгодимо договору про наміри (попередній договір, договір або угода про аванс, договір або угода про завдаток)складемо і / або узгодимо основний договір купівлі-продажунадамо юридичний супровід підписання документів по угодінадамо юридичний супровід розрахунків по угодіпроведемо реєстраційні дії по угоді (подамо на реєстрацію і отримаємо зареєстровані документи). Якщо Ви збираєтеся продати нерухомість (новобудову, міську нерухомість або заміський будинок) ми:

зберемо необхідні для угоди документи (техпаспорта БТІ, довідки про фінансово-особовому рахунку, форму № 3 з ЖЕКу та ін.) посприяємо в проведенні попередніх переговорів з покупцемскладемо і / або узгодимо договору про відчуження об’єкта (купівлі-продажу, дарування та ін.) надамо підтримку в момент здійснення розрахунківпосприяємо в зборі, подачі на державну реєстрацію і отримання документів з органів державної реєстрації (договору про придбання об’єкта, свідоцтва про право).

Зверніть увагу: Пам’ятка покупцеві

Ми також завжди готові допомогти не тільки в підготовці і отриманні необхідних документів при відчуженні нерухомого майна або реєстрації права власності, але також і надати юридичну підтримку при переплануванні і її узаконення.

Наші юристи підготують правову основу для укладення угоди, забезпечать повний правовий супровід. Протягом усієї процедури угоди Ви будете відчувати надійну підтримку професіонала, на якого можна покластися.

4 гарантії нашої компаніїЩодо усної консультації. Ми не надаємо безкоштовні консультації. Однак, навіть записуючись на платний прийом — Ви нічим не ризикуєте, оскільки наша консультація захищена стандартної гарантією. Якщо протягом перших 10 хвилин з якої-небудь причини Вам щось не сподобалося (навіть зовнішній вигляд юриста) — Ви прямо говорите про це і консультація закінчується. З Вас не візьмуть ні копійки. Щодо судового представництва. Правила юридичної етики забороняють нам обіцяти Вам позитивне рішення суду.

Однак, якщо ми брали участь в судовому вирішенні Вашого спору і рішення суду 1 інстанції Вас не влаштовує або відбулося не в Вашу користь — ми гарантуємо своїм клієнтам абсолютно безкоштовне оскарження небажаного рішення в апеляційному порядку. Щодо нерозголошення інформації (конфіденційність).

Ми гарантує кожному клієнту нерозголошення інформації, отриманої від клієнта, зокрема, питання, за якими особа зверталася до компанії, сутність консультацій, порад, роз’яснень та інших відомостей, отриманих нами при здійсненні своїх професійних обов’язків. Наша компанія строго дотримується принцип конфіденційності і ні за яких обставин не використовує відомості. Щодо вільного права припинення взаємин. Ми гарантує кожному клієнту право припинити взаємини і в односторонньому порядку розірвати договір без пояснення причин. При цьому здійснюється повернення сплачених грошових коштів Клієнтом, згідно з договором, за вирахуванням понесених нашою компанією витрат і фактично наданих послуг.

If you enjoyed this post, make sure you
Subscribe to my RSS feed!

2 комментария to “Супровід угод з нерухомості”


  1. Роман says:

    Как говорит уважаемый юрист по недвижимости Андрей Лотыш, недвижимость проверяется до начала сделки. И главное место в этой проверке занимает исследование схемы инвестирования денег в объект недвижимости.

  2. Василий says:

    Сопровождение сделок по недвижимости достаточно ответственный этап при покупке недвижимости. И лучше подключить к данному процессу специалистов. Представьте себе момент, когда вы передаете огромную сумму денег продавцу. Голова в таких моментах мало соображает. А надо еще подписывать документы.Leave a Reply