Чесно – це громадський рух №1 в країні

Кількість агітаційної реклами що з’являється під час передвиборчої кампанії вражає. До того ж, ці матеріали – абсолютно всюди. Прогулюючись по населеному пункті чи просто проїжджаючи по заміській трасі важко не помітити різноманітні банери, щити, плакати, наклеєні на зупинки, дошки оголошень тощо.

Величезні потоки агітації «ллються» з засобів масової інформації. Під час перерви на рекламу левова частка ефіру відходить саме тим матеріалам, що розміщують кандидати на високі посади в державі. Відкриваючи газету чи журнал, слухаючи радіохвилю, також можна почути безліч політичної інформації.

Здавалось би, це лише великий плюс для майбутнього виборця. Як то кажуть, хто володіє інформацією, той володіє світом. Відповідно, чим більша кількість матеріалів з’являється, тим краще громадяни будуть ознайомлені з тими особами, що уже зовсім скоро будуть приймати важливі рішення. Але, є один серйозний нюанс. Справа в тому, що практично 100% ЗМІ – необ’єктивні.

Не секрет, що телевізійні канали, радіостанції, друковані видання належать далеко не найбіднішим громадянам країни. Як результат, олігархи банально лобіюють свої інтереси. З приходом «потрібної» політичної сили чи кандидата, ними фактично отримуються певний план дій. Чим це погано для пересічного виборця? Як мінімум, кандидат вже не зацікавлений в тому, аби виконувати обіцянки. Перш за все його завдання – виконувати доручення тих, завдяки кому вдалось зайняти високу посаду в державі.

Те ж саме стосується і вуличної реклами. Компанії, що займаються таким бізнесом, готові розмістити будь-яку інформацію на своїх площадках. Тобто, від популістичних лозунгів, від обіцянок, які заздалегідь не плануються виконуватись, не застрахований ніхто.

Чесно — це громадський рух, створений з метою допомогти вивчити кожного кандидата із сайтом chesno.org. Виборець зможе ознайомитись з тими, хто балотується на посаду президента, мера, депутата. Тобто, мова йде про широкі масштабі діяльності.

Приємно усвідомлювати той факт, що ще не все втрачено в контексті справедливості. На противагу нечесним політикам є ті, хто готовий боротись за моральні принципи. Завдяки організації «Чесно» мільйони українців зможуть прийняти правильне рішення, що дозволить привести до влади тих, хто дійсно цього заслуговує і зможе змінити ситуацію в країні виключно в кращу сторону.

Джерело: https://www.chesno.org/

If you enjoyed this post, make sure you
Subscribe to my RSS feed!

Leave a Reply