Тонкощі узгодження зовнішньої реклами

"Про рекламу" - саме так називається український закон, що регламентує діяльність маркетологів і визначає межі дозволеного в сфері "наружки". Узгодження зовнішньої реклами, яке можна замовити по посиланню https://media-foros.ua/ua/services/pomosch-s-polucheniem-razresheniya-na-razmeschenie-naruzhnoi-reklami.html у професіоналів, за цим законом - обов'язкова процедура. Це означає, що установка рекламної конструкції не може бути здійснена без дозволу влади і подальшої реєстрації. Пояснюються подібні вимоги турботою про безпеку співгромадян.

Узгодження зовнішньої реклами

Що станеться, якщо рекламну конструкцію не зареєструвати за всіма правилами? Міська адміністрація має повне право демонтувати подібні об'єкти. Крім того, ви ризикуєте отримати штраф. Демонтаж нелегальної конструкції - за ваш рахунок. Щоб уникнути цих неприємностей, звертайтеся в "Медіа Форос". Наше рекламне агентство займається:

Підготовкою необхідних паперів і узгодженням установки об'єкта з компетентними органами.
Захистом інтересів клієнта в спеціальних відомствах і структурах, які несуть відповідальність за видачу дозволів.
Оформленням дозвільних паперів в повній відповідності з чинним законодавством.

Визначення рекламної вивіски

Звернемося до згаданого вище Закону. Рекламою не являється інформаційна табличка (вивіска), на якій вказується фізична або юридична особа, яка здійснює діяльність у будівлі, на стіні якого закріплений об'єкт. У табличках вказуються товарні знаки, види діяльності компанії, робочі години.

Приміщення може перебувати у власності власника вивіски або здаватися за договором оренди. Монтаж таблички допускається на зовнішній поверхні будинку (обмеження - перший поверх), а також біля входу в офіс. Приклад - ви орендуєте кімнату на п'ятому поверсі бізнес-центру і розмістили вивіску над власними дверима.

Якщо перераховані вище норми дотримані, вивіска вважається інформаційною. Товарні знаки дозволені, але вони повинні належати безпосередньо вашій компанії. Переконайтеся, що бренд належним чином зареєстрований - ви повинні мати на випадок перевірки відповідне свідоцтво.

Ще одна важлива деталь - локалізація вивіски. Якщо вам належить нижня частина будівлі, допускається монтаж таблички на стіні або біля входу в приміщення організації. А ось установка вивіски на дах автоматично прирівнює об'єкт до зовнішньої реклами. Вам доведеться узгодити установку конструкції з міською владою і добути дозвіл. Тонкощів вистачає, тому звертайтеся до нас перед початком робіт - проконсультуємо і виконаємо для вас узгодження та реєстрацію зовнішньої реклами.


Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться