Основні види та призначенна сучасніх засобів прання

Сучасні господині мають можливість необмеженого вибору для прання текстильних речей будь-якого типу: від пелюшок до вовняних светрів. Якісні та екологічні засоби прання можна придбати за посиланням https://brilias.in.ua/ на сайті перевіреного українського виробника Brilias. Продукція даної компанії впевнено завойовує споживчий інтерес. Компанія розробляє миючі безфосфатні рідкі засоби для усунення будь-яких забруднень з різних типів тканин. Склад кожного товару підтверджує безпеку для людського організму і навколишнього середовища.

засоби прання

Основні види засобів для прання

У наш час покупець може віддавати перевагу різним варіантам продукції. Вся миюча продукція ділиться на дві основні групи:

  1. Порошкові суміші. Порошки призначені для очищення від плям та інших забруднень одягу, постільної білизни, різних текстильних виробів. Цей різновид до недавнього часу користувався особливою популярністю і високим попитом.
  2. Рідкі засоби (гелі для прання). Дана продукція поступово завойовує споживчий інтерес і вважається досить перспективною.

Порошок завжди активно використовувався в усьому світі, особливо після появи безфосфатних сумішей. Але ряд негативних властивостей даного засобу спровокував перевагу на користь рідких гелів. Серед негативних характеристик варто відзначити:

  • порошковий пил, який обов'язково потрапляє в легені;
  • неощадлива витрата коштів, оскільки порошок часто пересипається;
  • викликає алергічні реакції;
  • регулярне прання порошками швидко перетворює будь-яку тканину в жорстку;
  • наявність шкідливих компонентів;
  • можливе виникнення білих розводів, адже порошок погано вимивається.

Гелі для прання - це засіб з рідкою консистенцією, який відрізняється практично повною відсутністю хімічно активних речовин. Рідкі засоби прання відрізняються м'яким і делікатним впливом на волокна тканини. Після застосування гелів одяг на довгий час зберігає свіжий і новий вид. Особливості складу виключають можливість перевитрати суміші, яку можна точно відміряти. Гель не залишає слідів на одязі, легко вимивається і не забиває пральну машину.

засоби прання Brilias

Призначення миючих засобів

Засоби прання призначені для широкої сфери застосування. Деякі суміші створюються спеціально для виведення сильних забруднень, інші підходять для делікатного прання, треті призначені виключно для очищення дитячих речей. Залежно від призначення, миючі засоби мають в складі певні компоненти.

Виробник Brilias постійно удосконалює формулу своєї продукції, створюючи універсальні і ефективні миючі засоби, здатні впоратися з будь-яким завданням.


Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться