Що таке СПД, ФОП, ФОП, ПП??

СПД — це суб’єкт підприємницької діяльності. ФОП / це фізична особа підприємець. ФОП (укр.) — Фізична особа підприємець. ПП — приватний підприємець.

Ця організаційно-правова форма власності реєструється на фізичну особу громадянина України, фізичної особи без громадянства, іноземця (нерезидента). Реєстрація ФОП здійснюється тільки на дієздатна особа, яка досягла повноліття. У деяких випадках зареєструвати ФОП можна і на неповнолітню особу. Варто зазначити, що зареєструвати ФОП можна тільки на одну людину.

Як зареєструвати СПД в Києві?

Процедура реєстрації ФОП формально описана в Законі України «Про реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців». Ознайомившись з цим законом все одно залишається багато питань.

І так, як відбувається реєстрація ФОП? Перше з чим вам треба визначитися — це чітко розуміти, який напрямок ви вибрали: послуги, виробництво або торгівля. Знаючи напрямок можна сміливо вибирати систему оподаткування. Їх буває чотири комбінації:

— Єдиний податок 1,2,3,4 групи.

— Загальна система оподаткування.

— Загальна система оподаткування + ПДВ

— Єдиний податок + ПДВ.

Варто звернути увагу, що отримати два види оподаткування можна тільки за 2 кварталу.

Яку вибрати групу єдиного податку при реєстрації ФОП?

Перша група Єдиного податку — це торгівля на ринку, побутові послуги фізичним особам. Максимальний річний дохід у 2016р. до 300000 грн. Ставка єдиного податку 10% від мінімальної заробітної плати.

Друга група Єдиного податку — це послуги для фізичних осіб і торгівля з юридичними особами та фізичними особами. Максимальний річний дохід у 2016р. 1500000 грн. Ставка єдиного податку 20% від мінімальної заробітної плати.

Третя група Єдиного податку — це послуги для фізичних осіб, юридичних осіб; торгівля з юридичними і фізичними особами.

Четверта група Єдиного податку. До цієї групи належать колишні платники фіксованого сільськогосподарського податку.

Реєстрація ФОП на Загальній системі оподаткування.

Зареєструвати ФОП на загальній системі оподаткування більше підходить для торгівлі і виробництва. Де є значна видаткова частина. Річний оборот до 1000000 грн. Після його досягнення необхідно подавати заявку на ПДВ.

Радимо зареєструвати підприємицьку діяльність разом з юристом, і вести діяльність законно. Юридична компанія Головко і Партнери, вдячна що ви прочитали данну статтю!

If you enjoyed this post, make sure you
Subscribe to my RSS feed!

Leave a Reply